Medarbejdere

Ledelse, strategi, salg, kommunikation, markedsføring

Kenneth Seerup Jørgensen

Vicedirektør, Ungdomsuddannelser
kenneth.seerup@ist.com
 7222 6122

Charlotte Bech-Madsen

Projektchef
charlotte.bech-madsen@ist.com
 72226117

Jesper Porsager

Seniorudvikler
jesper.porsager@ist.com
 7222 6110

Tina Møller Steenstrup

Chefkonsulent
tina.moller.steenstrup@ist.com
 7222 6144

FLEX, arbejdstid

Michael Hainz Christensen

Produktchef
michael.hainz.christensen@ist.com
 7222 6146

Aleksander Aagaard Jensen

Systemudvikler
aleksander.aagaard.jensen@ist.com
 7222 6104

Anders Jensen

Systemudvikler
anders.jensen@ist.com
 7222 6115

Allan Roed

Systemplanlægger
uddatasupport@uddata.dk
 7222 6104

Erik Kaae

Systemudvikler
erik.kaae@ist.com
 7222 6114

Kent Juul Andersen

Systemudvikler
kent.andersen@ist.com
 7222 6163

Merete Leisner

Systemprogrammør
merete.leisner@ist.com
 7222 6139

Nis Sarup

Systemudvikler
nis.sarup@ist.com
 7222 6119

Ledelsesoverblik, data, KPI, VUC

Jens Holmgaard

Produkt- og souschef
jens.holmgaard@ist.com
 7222 6142

Allan Jensen

Systemudvikler
allan.jensen@ist.com
 7222 6112

Helga Christensen

IT-medarbejder
uddatasupport@uddata.dk
 7222 6101

Jari Allan Krøis

Systemudvikler
jari.krois@ist.com
 7222 6113

Jes Barkler

Systemudvikler
jes.barkler@ist.com
 7222 6145

Kim Johan Andersson

Systemprogrammør
kim.johan.andersson@ist.com
 7222 6147

Morten Skelmose

Systemudvikler (free-lancer)
morten.skelmose@ist.com

Sharam Seif

Supportkonsulent
uddatasupport@uddata.dk
 7222 6101

Thomas Kvich

Systemudvikler
thomas.kvich@ist.com

 

Bevis, kursus, support, drift, sikkerhed

Tommy Raun

Drifts-, sikkerheds- og produktchef
tommy.raun@ist.com
 7222 6143

Birgit Nørgaard Hansen

Systemudvikler
uddatasupport@uddata.dk
 7222 6103

Birgitte Damm Christensen

Systemplanlægger
uddatasupport@uddata.dk
 7222 6103

Else Pedersen

Systemudvikler
uddatasupport@uddata.dk
 7222 6103

Jakob Willemoes Espensen

Systemkonsulent
jakob.espensen@ist.com
 7222 6111

Jesper T. Christiansen

IT-medarbejder
jesper.christiansen@ist.com